3.jpg

  

Szanowni Rodzice, Nauczyciele oraz Uczniowie!

Od 1 września 2023 r. rozpoczyna się II edycja akcji pt:. SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW 2, do której zgłosiłam naszą szkołę. Podobnie jak w poprzedniej edycji akcji, jak i w tej serdecznie zachęcam do licznego udziału – łączenia wspólnych sił w celu wspierania Naszej szkoły. Dzięki temu szkoła będzie mogła – za uzbierane TALENCIAKI (specjalne kupony) – odebrać nagrody w postaci sprzętu edukacyjnego i sportowego, który urozmaici zajęcia naszych uczniów.

Akcja trwa od 01/09/2023 - 19/11/2023 - polega na przekazywaniu TALENCIAKÓW (kuponów) do specjalnie przygotowanego w Naszej Szkole pudełka z napisem „SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW 2”, które znajdować się będzie na parterze, naprzeciwko Sekretariatu .

Aby otrzymać kupon – TALENCIAKA wystarczy zrobić zakupy w dowolnym sklepie Lidl - za minimum 50 zł (w tym zakupić 1 warzywo lub owoc), a w zamian otrzymacie Państwo 1 TALENCIAKA, którego możecie przekazać Naszej Szkole.

Mam nadzieję, że duch zaangażowania we wspólną inicjatywę zagości w Naszej społeczności szkolnej i przyniesie wspaniałe owoce w postaci pomocy dydaktycznych, naukowych dla uczniów Naszej Szkoły.

ZACHĘCAM DO JAK NAJLICZNIEJSZEGO UDZIAŁU W AKCJI !!!


Pozdrawiam serdecznie,

Koordynator: Aleksandra Migdał