2.jpg

DSC_0001.jpg DSC_0002.jpg DSC_0032.jpg DSC_0034.jpg DSC_0035.jpg DSC_0040.jpg DSC_0041.jpg DSC_0043.jpg DSC_0073.jpg DSC_0074.jpg DSC_0075.jpg

 

Po całorocznej, wytężonej pracy nareszcie nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas odpoczynku- wakacje. 25 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego z pożegnaniem uczniów klasy ósmej. Podczas spotkania głos zabrała wychowawczyni klasy ósmej Natalia Kulewska, która podziękowała za wspólnie spędzone lata. Przemawiała także dyrektor Violetta Karszny, gratulując uczniom osiągnięć i życząc dalszych sukcesów. Ósmoklasiści odebrali świadectwa, dyplomy i nagrody. Następnie podziękowali nauczycielom i dyrekcji za trud włożony w ich edukację oraz wychowanie.
Wszystkim naszym absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy dalszych sukcesów. Wierzymy, że z powodzeniem będziecie rozwijać zdobytą tu wiedzę i doświadczenie, a także pielęgnować zakorzenione podczas edukacji w naszej szkole wartości. Serdecznie dziękujemy także rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły, współpracę, bezinteresowną pomoc i życzliwość. Życzymy Państwu poczucia dumy i radości z dalszego rozwoju dzieci.